Pasiūlymas partneriams

Nikos yra jauna įmonė ir ieško partnerių pas kuriuos galėtų realizuoti savo produkcija. Jeigu jūs esate prekybos tinklas, sveiko maisto parduotuvė, butique, prekyvietė, restoranas ar viešbutis ir norite savo klientams pateikti aukščiausios kokybės aliejų susisiekitie su mumis ir mes rasime sprendimą kaip dirbti kartu. 

Jeigu turite pasiūlymų mums visada jų laukiame savo el. paštu [email protected]

Prekyvietė
Virtuvė
Restoranas

Ūkininkams

Mūsų aliejaus kokybė priklauso nuo gaunamos žaliavos kokybės. Jeigu jūs esate ūkininkas ir turite puikios kokybės linų sėmenų, kanapių sėklų ar kitų aliejingų kultūrų susisiekite su mumis. Mes taip pat galime jums pasiūlyti ir aliejaus spaudimo paslaugą. Plačiau apie aliejaus spaudimo paslaugą (užsakomąjį spaudimą) skaitykite čia. Šiuo metu mūsų aliejaus spaudimo paslauga naudojasi žinomi šalies žirgynai, meistrai, dirbantys su medžiu, kuriems reikalingas didelis kiekis šalto spaudimo aliejaus. 

Kodėl Nikos?

Nikos yra aliejaus spaustuvė, įsikūrusi Šveicaruose, Vilniaus rajone, kuri specializuojasi šalto spaudimo aliejaus gamyboje. Mūsų tikslas yra pagaminti aukščiausios kokybės produktą, kuris pasiekia vartotojus per trumpiausią laiką. Todėl galite būti ramūs žinodami tai, kad jūsų įsigytas aliejus bus šviežias ir skanus. Mūsų spaudžiami aliejai yra nefiltruoti ir nerafinuoti. Savo produkciją periodiškai tikrinamame laboratorijoje siekiant užtikrinti maksimalią kokybę bei maistingumą. Visi mūsų aliejai yra išpilstomi į aliejui tinkamą tarą, siekiant užtikrinti, kad jų nepaveiktų šviesa ar kiti aplinkos veiksniai. MB "Nika spaus" maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo Nr. 69MTSPP-8081.

Maisto tvarkymo pažymėjimas

Krepšelis